Hakkımızda

Özden Grup, Akaryakıt sektöründe 50 senedir aralıksız faaliyet gösteren Hayati Babaoğlu tarafından kurulmuştur. Grubumuzun ana faaliyet konusu Toptan Akaryakıt Satışı ve Akaryakıt İstasyonu İşletmeciliğidir.

 

Şirketimiz adına kayıtlı İstanbul, Gaziosmanpaşa’da Total Akaryakıt İstasyonu ve Kırklareli, Pınarhisar Poyralı’da Petrol Ofisi İstasyonu bulunmaktadır. Ayrıca, Pendik’de bulunan U.N.Ro-Ro’ya ait yurt dışına gemi ile giden tırlara ÖTV’siz ve KDV’siz Motorin satan Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonu ile Muğla Fethiye’de “Yap – İşlet –Devret” modeli ile şirketimiz tarafından yapılan Fethiye Park İş Merkezi, Fethiye Otogarı veiçinde bulunan BP Akaryakıt istasyonunun işletmesi de şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Her zaman müşteri memnuniyeti ve sorumluluk bilinciyle çalışan şirketimiz, devletimize yüksek düzeyde ödediği Kurumlar Vergisi nedeniyle çok sayıda gümüş ve bronz madalya ve taktir beratı almıştır.Ayrıca, toplumun ihtiyaç duyduğu sosyal sorumluluk projelerinde de yer almak her zaman şirketimizin gurur kaynağı olmuştur.

 

KALİTE POLİTİKASI

Birinci öncelikli amacımız; müşterilerimizin mevcut  ve gelecekteki  ihtiyaçları ile beklentilerinin doğru olarak saptanarak , zamanında, eksiksiz ve güvenli bir şekilde yerine getirilerek müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

 

Bu amaca ulaşmak için; Tüm faaliyetlerimizde kaliteyi yükseltme gayretini yoğunlaştırarak her aşamada oluşabilecek hataları önleyen bir Kalite Yönetim Sistemi yürütmekteyiz.

Yönetimimizin temeli olan “Sürekli İyileşmeyi”  ve uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

 

En üst düzeydeki süreçten en alt düzeydeki faaliyete kadar bütün ileriye dönük planlama ve uygulamalarımız bu anlayışa  göre düzenlenmiştir.

Yapılan işin üstün nitelikli olmasına, yaratıcılığa, ilerici ve çevreci olmaya inanmaktayız.

 

HAYATİ BABOĞLU

01.04.2018